اخبار مد و لباس, استایل و تیپ

مدل لباس سلبریتی ها در مراسم SAG

مدل لباس بازیگران زن هالیوود در مراسم 2019 SAG

مدل لباس بازیگران هالیوود در مراسم SAG 2019

مدل لباس بازیگران همیشه مورد توجه بوده مخصوصا برای طرفداران مد و طراحان لباس. گاهی پوشش بازیگران می تواند ایده های خوبی به شما به همراه داشته باشد . همچنین باعث دیده شدن لباس های طراحی شده طراحان لباس در این عرصه خواهد بود. لباسی که بازیگران در مراسمات مختلف می پوشند برای آنها بسیار مهم و مورد توجه است چون مورد توجه افراد زیادی قرار می گیرد. با نزدیک شدن به تاریخ برگزاری مراسمات تب و تاب طراحی لباس برای مراسم گرم می شود.یکی از مراسمات مهم برای بازیگران آمریکایی، مراسم SAG می باشد.

مراسم SAG

SAG-Awards

 

جایزه انجمن بازیگران فیلم (به انگلیسی: Screen Actors Guild Award) تقدیری است که انجمن بازیگران فیلم از اجراهای برجسته اعضای خود به عمل می‌اورد. تندیسی که این مراسم اهدا می‌کند به شکل مرد برهنه‌ای است که دو صورتک کمدی، و تراژدی را در دست دارد.

لباس بازیگران زن هالیوودی در مراسم SAG AWARDS

در تصاویر زیر بازیگران زن هالیوودی حاضر در این مراسم را می بینید. همانطور که مدل مو آرایش آنها برای حضور در این مراسم بسیار مهم است پوشش آنها نیز بسیارآهمیت دارد.پوشش بازیگران برای حضور در این مراسم را که از جدید ترین مدل های طراحی شده توسط طراحان مطرح دنیا می باشد در تصاویر زیر دیده می شود.

 

لباس بازیگران در مراسم SAG

لباس بازیگران

لباس بازیگران هالیوود

 

یکی از بهترین و آسان ترین راه ها برای اینکه بتوانید طراح مناسبی در زمینه لباس باشید ، جدای از اینکه باید پارچه و رنگ مناسب انتخاب کنید، دیدن مدلهای مختلف لباس است که ایده های خوبی به شما می دهد .با مشاهده این تصاویر و آشنایی با جدید ترین مدل های لباس 2019 ،می توانید لباس شب و مجلسی مناسبی را برای خود طراحی کنید و در مراسمی که حضور پیدا می کنید اطمینان داشته باشید یکی از زیبا ترین و جدید ترین مدل های لباس را بر تن کرده اید.

 

 

 

امتیاز دهید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید