آموزش دوخت پالتو و آسترکشی

۴۹۰,۰۰۰تومان

آموزش رایگان خیاطی

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو

آموزش خیاطی

دوره های اموزش خیاطی هنرانه ، از مبتدی تا پیشرفته میباشد ، این دوره های آموزش خیاطی که بر اساس سطح مهارت شما در خیاطی میباشد ، اگر شما یک خیاط حرفه ای و یا یک خیاط مبتدی میباشید همچنان میتوانید از دوره های اموزش خیاطی هنرانه استفاده نمایید.در پایین صفحه شما شاهد دوره های اموزش های خیاطی هنرانه خواهید بود ، دوره هایی مانند دوره اموزش دوخت لباس ، اموزش دوخت شومیز ، اموزش دوخت آستین ، اموزش دوخت مانتو ، اموزش ضخیم دوزی ، اموزش دوخت لباس کودک و اموزش دوخت جیب میباشد.

با دوره های آموزش خیاطی هنرانه تبدیل به یک خیاط ماهر شوید و کسب درامد کنید.

رضایت از خرید هنرجویان عزیز دوره های آموزش خیاطی را در لینک زیر مشاهده کنید

مشاهده رضایت از خرید مشتریان

اموزش خیاطی

چرا من باید دوره های آموزشی هنرانه را بخرم ؟

تیم هنرانه مدام در تلاش است تا به روز ترین متد های خیاطی را در اختیار هنرجویان عزیز قرار دهد ، شما با دیدن دوره های آموزش خیاطی هنرانه تبدیل به یک خیاط حرفه ای میشوید ، در کنار این دوره ها مربی هر دوره در حین آموزش در کنار خپشما خواهد بود و میتوانید برای رفع اشکال خیاطی خود سوالاتتان را از مربی خیاطی حرفه ای بپرسید.

آموزش خیاطی در خانه و بدون کلاس

خیاطی و دنیای مد و لباس دنیایی است که وقتی وارد آن میشوید جذب زیبایی‌ها، تنوع، طرح‌ها، آراستگی و رنگ و لعاب آن خواهید شد. دنیای جذاب مد و لباس همیشه عاشقان و طرفداران خود را دارد.

چه کسی را میشناسید که از ظاهر آراسته لذت نبرد؟ آیا خانمی را دیده‌اید که با دیدن لباس‌های زیبا محو تماشای آنها نشود؟ تقریبا همه ما عاشق ظاهر آراسته و در نتیجه لباس‌های زیبا هستیم.

لباس‌های زیبا نتیجه کیفیت مطلوب چهار عامل است:

 • پارچه باکیفیت و مناسب برای لباس
 • خیاط با تجربه با مهارت کافی
 • مدل زیبا و مناسب با فرهنگ یک جامعه و شخصیت فرد پوشنده
 • لوازم و ابزار مورد استفاده خیاط( الگو، چخ خیاطی، اتو و …)

اگر شما هم دوست دارید همیشه لباس‌های زیبا و مطابق با مد روز داشته باشید پیشنهاد میکنیم هنر و دانش خیاطی را بیاموزید.

بعد از فرا گرفتن خیاطی هم میتوانید لباس هایی مطابق با سلیقه و میل خود بدوزید و هم میتوانید از آن بعنوان شغل خود استفاده کرده و درآمد خوبی داشته باشید.

شروع آموزش خیاطی

برای شروع خیاطی باید حتما به مراحل زیر دقت کنید و آنها را در نظر بگیرید:

1- شخصیت مناسب برای خیاطی

خیاطی هنری است که باید در کمال حوصله و علاقه انجام شود. باید دقیق باشید و بتوانید پروژه دوخت خود را تا انتها ادامه دهید. در این حین باید با همان میزان علاقه که شروع به خیاطی کردید دوخت لباس خود را تمام کنید. اگر از آن دسته افرادی هستید که مدام عجله دارد تا سر و ته کاری را هم بیاورد خیاطی گزینه مناسبی برای شما نیست. برای خیاطی باید بسیار با حوصله باشید.

گزینه دیگری که باید در شخصیت خود داشته باشید و یا سعی کنید آن را رعایت کنید نظم و ترتیب است. اگر نظم و ترتیب لازم را نداشته باشید همیشه به دنبال ابزار خود هستید، پارچه هایی چروک دارید، تمرکز کافی برای انجام کار نداشته و در نتیجه بیشتر زمان خود را صرف پیدا کردن و مرتب کردن وسایل به هم ریخته خود میکنید. پس حتما این امر را درنظر داشته باشید.

مورد بعدی صبر و داشتن تعامل با افراد است. اگر خیاطی را بعنوان شغل خود انتخاب میکنید باید بتوانید امر و نهی های مشتری را در کمال صبر و روی خوش بپذیرید. گاهی اوقات مشتری شما سخت پسند است و باید لباس او را بارها تغییر دهید تا بتوانید رضایت او را جلب کنید. برای این کار پیشنهاد میکنیم کتاب های مربوط به مشتری مداری را مطالعه بفرمایید.

نتیجه بخش 1:

به طور کلی همیشه افراد موفقی از تیپ های شخصیتی مختلف در تمام مشاغل هستند و نمی توان دقیقا اعلام کرد که فقط تیپ های شخصیتی خاصی هستند که در این شغل موفق می شوند. اما طی تحقیقاتی که صورت گرفته تیپ های شخصیتی ای که برای این شغل معرفی می شوند، عموما این کار را بیشتر پسندیده و رضایت شغلی بیشتری در آن داشته اند. اگر به پارچه و مد و لباس علاقه زیادی داشته و فرد با شوق و ذوق و منظم و دقیقی هستید، این شغل مناسب شماست.

2- تصمیم به یادگیری خیاطی مجازی یا حضوری؟

آموزش خیاطی مانند آموزش هر مهارت دیگر به دو صورت مجازی و حضوری  انجام میشود. هر کدام از این روش ها محسنات و معایب خود را دارند.

دوره های حضوری وقت گیر هستند و محدودیت مکانی و زمانی دارند. اگر شاغل باشید احتمالا به سختی میتوانید به دنبال آموزش حضوری خیاطی بروید. شاید مربی مورد نظر شما در شهر شما نباشد و شما شرایط سفر به شهر مورد نظر برای آموزش خیاطی را نداشته باشید.

اموزش خیاطی

رفت و آمد به کلاس های خیاطی بسیار وقت گیر هستند و وقت زیادی از شما در این مسیر گرفته میشود. اکنون به ارائه اطلاعاتی در رابطه با دوره ‌های مجازی به شما میدهیم:

مزایا و معایب دوره مجازی آموزش خیاطی

برای خیلی از افراد این سوال پیش می آید که چطور میتوانم غیر حضوری در دوره ها و کلاس های مختلف شرکت کنم ؟ خب برای پاسخ به این سوال جواب های زیادی می توان داد. مثلا کلاس های آنلاین و مجازی که شما می توانید با استفاده از اینترنت و یک سیستم مانند لپتاپ یا تلفن همراه از این دوره ها بهره مند شوید ، اما باید این نکته را بدانید که دوره های مجازی مزایا و معایبی دارند که در مطلب زیر به آن می پردازیم .

مزایا:
 • مختصر و مفید

امروزه اکثر مدرسان رشته خیاطی برای آموزش مطالب از کلاس های آنلاین استفاده می کنند . مختصر سازی مطلب در ارائه آن بسیار مهم است به همین خاطر مطالبی که  در آموزش مجازی خیاطی ارائه می شود مختصر است تا مطالب غیر مهم جانشین مطالب ضروری نشوند . برای کسانی که از استفاده ی شبکه های اجتماعی لذت می برند آموزش های آنلاین از بهترین گزینه‌ها است. برترین مطالب با بهترین نحوه ممکن بیان میشود  اضاقهه گویی پرهیز میشود.

 • در دسترس و بروز

آموزش های مجازی با در دست داشتن رسانه ها می توانند به آسانی نیازهای مخاطبان را برطرف کنند . . به همین خاطر شما با داشتن یک گوشی هوشمند به راحتی می توانید در هر ساعت از شبانه روز به یادگیری ادامه دهید. در اینستاگرام، تلگرام، اموزش بصورت DVD و … میتوانید به راحتی از آموزش مجازی خیاطی استفاده کنید.

 • محدودیت زمان و مکان نداریم

شما می توانید با استفاده از آموزش های مجازی در هر زمان و مکانی به آنها دسترسی نامحدود داشته باشید. یعنی هرموقع دوست داشتید فیلم های آموزشی را ببینید و سوالات خود را از مربی بپرسید. هرجایی هم که دوس داشتید میتوانید فیلم را جلو عقب کنید تا قسمت مورد نظر و نکته‌های تدریس را برای خود چند بار تکرار کنید. جالب است بدانید دوره های آنلاین 60 درصد کمتر از تدریس های سنتی وقت می گیرد و مفیدتر است.

دوره های حضوری محدودیت زمان و مکان دارد اما دوره های مجازی اینطور نیستند. و میتوانید این مهارت را با  برترین مربی خیاطی که شاید در شهر شما و در دسترستان نباشد آموزش ببینید.

 • هزینه کم و گزینه ای اقتصادی

دوره های آموزش مجازی خیاطی (آنلاین) هزینه‌ای کمتر از یک پنجم هزینه های کلاس های حضوری دارند به همین خاطر این دوره ها راهی برای صرفه جویی و سرمایه گذاری مناسب می باشند.

 • مناسب برای افراد شاغل و پرمشغله

کلاس های آموزشی آنلاین خیاطی نیاز به انگیزه ی بالا برای پیشرفت در دوره های مجازی دارد . این نوع آموزش ها برای افراد شاغل و یا مادرانی که فرزند خردسال دارند بسیار ایده آل و منحصر به فرد است زیرا این کلاس ها ضبط می شوند بنابراین افراد می توانند در هر زمان که بخواهند آنها را دانلود کرده و مشاهده کنند .

 • روال آموزشی اصولی و مدون

هر دوره فرآیند آموزشی و روال یادگیری دارد. برخی درس‏ها ممکن است پیش نیاز دیگری باشند و یا برای یادگیری بهتر و اصولی لازم باشد فراگیر در طول دوره آزمون بدهد و ارزیابی شود.

 • ارتباط با مربی در هر زمان و رفع اشکال

در هر زمان که وقت کردید فیل های آموزشی را ببینید میتوانید سوالات خود را از مربی بپرسید و ایرادات و اشکالات خود را رفع کنید.

معایب:

تنها عیبی که میتوان به آموزش مجازی وارد نمود این است که شاید هنرجو با استاد تعامل نداشته باشد. اگر برگزار کنندگان دوره های مجازی این مشکل را برطرف کنند و مربی از هنرجویان پشتیبانی کند میتوان گفت که دوره های مجازی بسیار بهتر از دوره های حضوری هستند.

نتیجه بخش 2

استفاده از دوره های مجازی بسیار منطقی تر از دوره های حضوری است. اما باز انتخاب شما و بر اساس میل شما است. بعد از انتخاب یکی از این دو روش باید به جستجوی آموزش مورد نظر خود باشید.

3- تهیه ابزار و لوازم مورد نیاز خیاطی

ابزار خیاطی باعث میشود که سرعت و کیفیت خیاطی شما بالا یا پایین باشد. داشتن میز کار، اتو بخار مخزن دار (اتو سرد)، قیچی بسیار تیز و حرفه‌ای، اتو سرد، سردوز عالی و چرخ خیاطی مناسب، 6 موردی هستند که اگر تمام آنها را داشته باشید در کنار مهارتی که کسب میکنید صددرصد میتوانید بهترین لباس‌ها را با عالی ترین دوخت‌ها انجام دهید.

۱-پارچه

یکی از عوامل مهمبرای زیباتر بودن لباس پارچه است. کههم جنس آن مهم است و هم طرح و البته قیمت. همیشه به یاد داشته باشید در ابتدای راه و برای دوختاولین ها از پارچه گران استفاده نکنید تا در دوخت ترسی نداشته باشید. همیشه مقداری پارچه ارزان قیمت برای خود د داشته باشید تا به راحتی بتوانید هر لباسی را بدوزید. این نکته خیلی در دوخت به شما شجاعت میدهد.

سعی کنید پارچه فروشی های منصف که تنوع طرح و قیمت پارچه ای دارند را پیدا کنید و به خاطر بسپارید. مثلا در تهران پارچه فروشی های خیابان گاندی، تجریش، کوچه برلن و مولوی از جمله پارچه فروشی هایی با تنوع پارچه بالا هستند.

البته پارچه فروشی های آنلاین نیز به تازگی حضور پررنگی در فضای مجازی دارند که در نوع خود طرفداران زیادی را جذب کرده و فروش خوبی دارند. پس این گزینه را هم برای تهیه پارچه در نظر داشته باشید.

۲-قیچی کاغذ و پارچه و نخ بُر در انواع مختلف

همانطور که گفتیم خیاطی هم حوصله میخواهد و هم صبر. قیچی از آن مواردی است که اگر باکیفیت و تیز نباشد حوصله شما را حسابی سر میبرد. پس اصلا در تهیه قیچی خوب، خساست به خرج ندهید و سعی کنید عالی‌ترین نوع آن را در حد توان و شرایط خود تهیه کنید.

یک قیچی کاغذ برای برش الگو و … تهیه کنید و به هیچ عنوان از قیچی پارچه برای برش کاغذ استفاده نکنید چون کند میشود.

یک نخ بُر هم تهیه کنید تا به راحتی و باسرعت بتوانید نخ های اضافی لباس را بچینید.

۳-دفتر، مداد، پاکن و تراش

یک دفتر مخصوص تهیه کنید تا همیشه نکاتی که یاد میگیرید یادداشت کنید. اینروزها آموزش مدلهای مختلف در سایت ها و شبکه های اجتماعی بسیار زیاد شده است. البته باید پیج ها و سایت های مفید و تایید شده را پیدا کنید تا اشتباه آموزش نبینید. پیج اینستاگرام هنرانه نیز از آن دسته پیج هایی است که رفتن به آن دست شما است اما بیرون آمدن از آن با خداست :))

پس سعی کنید تا میتوانیدمدلها و الگوهای مختلف را در دفتر خود بکشید و آنها را مرور کنید تا کم کم الگوشناسی بسیار قوی داشته باشید.

۴- خط کش -اشل خیاطی – پیستوله برای رسم منحنی ها

این موارد بیشتر برای کشیدن الگوی اولیه به کار می‌روند. یعنی اگر از الگوی آماده برای خیاطی استفاده میکنید لازم نیست هر سه مورد را حتما تهیه کنید. اما داشتن آنها بی‌فایده نیست.

۵-نخ و سوزن و نخ کوک

برای هر نوع پارچه باید از نخ مناسب استفاده کرد. مخصوصا برای پارچه های کشی و ژرسه باید ازنوع مناسب نخ پلی استر استفاده کرد. اما رعایت نکردت نوع نخ متناسب با پارچه خیلی مساله تاثیر گذاری نیست و میتوانید ازهر نخی که در دسترس شماست برای دوخت استفاده کنید.

۶-بشکاف و نخ چین

۷- کاربن مخصوص پارچه

کاربن هایی به رنگ سفید یا کرم برای پارچه است تا بتوانید به راحتی الگو را روی پارچه کپی کنید و پارچه شما رنگی نشود.

۸- کاغذ الگو

کاغذ الگو مات یا روغنی در رنگ های نارنجی یا کرم روشن و یا سفید ارائه میشود. برای کپی کردن الگوی اصلی و یا کشیدن الگو استفاده میشود.

۹-سوزن ته گرد یا مرواریدی

این نوع سوزن در انواع مرواریدی و … ارائه میشود. اگر کیفیت خوبی نداشته باشد پارچه شما نخ کش میشود پس مراقب این مساله باشید.

۱۰-چسب کاغذ و نواری

برای چسباندن الگو ها به یکدیگر استفاده میشود.

۱۱-صابون، ماژیک یا خودکار پارچه

برای علامت زدن قسمت های مختلف پارچه و یا کپی کردن الگو روی پارچه استفاده میشود. ماژیک و خودکار مخصوص پارچه حرارتی است. یعنی با حرارت بدن یا اتو از بین میرود و پارچه شما کثیف نمیشود.

۱۲- رولت خیاطی

از این ابزار هم برای کپی استفاده میشود.

۱۳- چرخ خیاطی

در انواع خانگی و صنعتی ارائه میشود. اگر فقط برای خود خیاطی میکنید چرخ خیاطی خانگی مناسب است. اگر خیاطی شغل شما است و میخواهید خیاطی سنگین انجام دهید نوع صنعتی آن بهتر است. برای آشنایی با بهترین چرخ خیاطی بازار این مقاله را بخوانید.

۱۴-متر خیاطی

خیاطه و مترش! پس متر استاندارد و ترجیخا پارچه‌ای یکی از ضروری ترین گزینه هاست.

۱۵-لایی چسب و زانفیکس

لایی ها مثل لایی پرشین، لایی چسب و … در رنگهای مختلف. و زانفیکس در انواع کاغذی،معمولی و پودری از ابزار هایی است که باعث میشود لباس حرفه‌ای و تمیز تری داشته باشید.

امتیاز دهید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۹ رای

دیدگاهی در مورد “آموزش خیاطی

 1. سمانه صمدپور گفت:

  استاد عزیز سلام
  ما سالهاست در فضای مجازی آموزشهای پیج ها و سایتهای مختلفی را میبینیم اما کسی رو ندیدم مثل شما انقدر دلسوزانه و کامل تدریس کنن. دستتون سلامت. هرچه خیر و خوشبختیاست از خدا برای شما خواهانم

  1. admin گفت:

   ممنونم سمانه عزیز، نظر لطف شماست ?❤️

 2. حنانه یاری نسب گفت:

  تدریستون و اخلاقتون درجه یکه استاد عزیزم خدا خیرتون بده که انقدر مهربونید

  1. admin گفت:

   سلامت باشید، نظر لطف شماست ??❤️

 3. پوری گفت:

  من دوره ضخیم دوزی از شما تهیه کردم و حقیقتا خیلی راضی هستم خیلی از سما بانوی هنرمند سپاسگزارم

  1. admin گفت:

   بسیار عالی، خوشحالیم که تونستیم کمکتون کنیم?

 4. راحله اویسی گفت:

  خانم صالحی عزیز یکی از بهترین مربیان خیاطی بودید که در زندگی دیدم من طراحی دوخت خوندم و از شما خیلی بیشتر از اساتید دانشگاه یاد گرفتم. تشکر میکنم از شما

 5. فاطمه احمد خانپور گفت:

  عالی واقعا بی نظیرین استاد ممنون که برای آموزش ما وقت میزارین خدا اجرتون بده سلامت باشین

  1. admin گفت:

   فاطمه جان ممنون از بیان نظرتون خوشحالم که راضی هستید

 6. لیلا محمدیان پور گفت:

  سلام خدا قوت استاد عزیز آموزش های شما عالیه نکته های ریزی رو بیان میکنید که برای من سوال بودن واینکه خیلی واضح مطالب را آموزش میدید که خیلی خوبه خدا خیرتان بده همیشه سلامت باشید

 7. مریم شیری گفت:

  سلام استاد ممنون بابت اموزش عالی و بی نظرتون
  شما بسیار عالی و واضح اموزش میدید خوشحالم که با شما اسناد شدم

  1. admin گفت:

   سلام مریم جان ما اهم از آشنایی شما خیلی خوشحالیم خداروشکر که از آموزشها راضی بودید

 8. سمیه گفت:

  عالی حرف ندارین یه نکته هایی گفتین که تو هر کلاسی بری شاید نتونن تا این حد تدریسشون عالی باشه والا تکی خانم صالحی جان???

  1. admin گفت:

   سلام سمیه جان ممنون از نظر و محبت شما دوست خوبم

 9. پری ناز گفت:

  خیلی خوب و عالی در قبال آموزشهای پیج های دیگه که گاها تکراری و حتی اندازه های اشتباه دارن این آموزش خیلی خب و جامع بود.
  خسته نباشید استاد

  1. admin گفت:

   پرینازجان لطفدارید ممنون از توجه و نگاه شما

 10. بهاره گفت:

  بسیار عالی مفیدو اموزنده هست و کاربردی برای من در حرفه ام باعث پیشرفت شد و خیلی روی کارم حساب باز شده

  1. admin گفت:

   بهاره عزیز از شنیدن این جمله که آموزشها روی کسب و کارتون اثر خوبی داشته خیلی خوشحالم امیدوارم موفق باشید.

 11. ساناز گفت:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما…
  خیلی ممنون از اینکه این آموزش ها رو رايگان در اختیار ما قرار میدید… ایشاالله خدا بهتون عمر با عزت بده ❤️

  1. admin گفت:

   ساناز جان سلام خوشحالم که آموزشها براتون کاربردی و مفید بوده

 12. سمیرا بدر گفت:

  خسته نباشید یه خدا قوت پر انرژی به شما استاد عزیزخیلی خوشحالم با شما اشنا شدم هم در تدریس وهم اخلاق وصبر درجه یک هستید امیدوارم هر جا هستید سلامت و شاد باشید

  1. admin گفت:

   سلام سمیرا جان خیلی لطف دارید و خدا روشکر میکنم که از طریق آموزش خیاطی همراهان خوبی مثل شما داریم

 13. زهرا گفت:

  اعظم خانم شما ک خیلی ماهی

 14. فرزانه مرزیجرانی گفت:

  سلام استاد عزیزم
  بابت تدریس و راهنمایی های دوختن و الگوهاتون که معرکس بدون هیچ اشکال که میشه لباس رو بدون عیب دوست.از اینجا خسته نباشید نیگم ان شاالله همیشه موفق و موید باشید استاد عزیزم

  1. admin گفت:

   سلام فرزانه جان خدارو شکر که هم از الگوها راضی هستید و هم از آموزشها. ممنون ازهمراهی شما

 15. مریم فکوری گفت:

  سلام استاد عالی وبی نظیر هستید که این آموزش رو به این خوبی و نکته به نکته بدون دریافت هزینه در اختیار ما قرار میدید یک دنیا سپاس.

  1. admin گفت:

   سلام مریم جان ممنون که نظرتون رو با ما در میون گذاشتید موفق باشید

 16. النا گفت:

  سلام. استاد عزیز اموزش لباس عروستون با تمام نکات هست که حتی اموزشگاه با اون همه هزینه این نکات ریز و نمیگن. خدا خیرتون بده

  1. admin گفت:

   سلام النا جان خیلی خوشحالم که همراهمون هستید و از تدریس راضی بودید

 17. مزون آوا گفت:

  سلام . وقت بخیر .
  به جرات میشه گفت اولین شخصی هستید که با عشق و علاقه و خالصانه لباس عروس را رایگان آموزش میدین .
  خدا قوت استاد عزیز

 18. زری بانو گفت:

  خیلی ممنون از دوره خوبتون
  واقعا عالی هست و ازش استفاده میکنیم
  ????
  یکی از بهترین هایی هستید که تا امروز دیدم

 19. Zahra-rahimi گفت:

  بسیار تدریستون عالی و بی نظیره??

 20. Zahra-rahimi گفت:

  استاد تدریس تون بسیار عاااالی وبی نظیره ??امیدوارم همیشه بدرخشید

  1. admin گفت:

   ممنون از شما زهرا جان سلامت باشید

 21. فاطمه گفت:

  عالی عالی من آرزو داشتم که دوخت لباس عروس رو یاد بگیرم ممنونم که رایگان داشته هاتون رو در اختیارمان گذاشتیگ

  1. admin گفت:

   خوشحالیم که آموزش دو خت لباس عروس براتون کاربردی بوده عزیزم

 22. عاطفه گفت:

  سلام به خانم صالحی و مجموعه محترمشون من هم از شما الگو تهیه کردم هم آموزش و از هردو واقعا لذت بردم مرسی از شما هرروز ببشتر بدرخشید که لایقش هستید

  1. admin گفت:

   سلام عاطفه جان ممنون خوسحالیم که هم از الگو خیاطی راضی هستید و هم از آموزشها

 23. نرگس گفت:

  از نظر من واقعا عالی تدریس میکنید. خیلی خوب و درست همه نکات یاد میدید

  1. admin گفت:

   لطف دارید نرگس جان ممنونم از شما

 24. لیدا ازاد گفت:

  عالی عالی عالی رایان تدریس کردن دل بزری میخواد که شما دارید

 25. زهراگلچین گفت:

  به جرأت می‌توان گفت که شما بهترین پیج اموزشی هستین که تااکنون وجود داشته درپناه حق شما وهمه همکارانتون موفق وپیروز باشین

 26. فرشته احمدپور گفت:

  سلام فقط میتونم بگم اولین و موثر ترین پیج خیاطی هست که واقعا آموزش هاش مفیده و به روز ، مخصوصا آموزش لباس عروس تون ، خیلی‌ خیلی عالی هستید انشاالله موفق باشید و روز به روز بدرخشید ????

 27. مهدیه امانی گفت:

  عالیه این دوره خیلی ممنون که همچین آموزش هایی رو رایگان در اختیارمون میزارید

 28. Mah گفت:

  سلام ممنون از آموزش های خوبی که برامون زحمت می‌کشید تهیه میکنید مخصوصا آموزش لباس عروس خدا بهتون سلامتی بده ???

 29. میراحمدی گفت:

  عالی امیدوارم برکت این کار خیر به زندگیتون صد ها برابر برگرده❤️

 30. بهناز حبوبی گفت:

  خیلی ممنون بابت آموزشهای کاربردیتون.

 31. سارا احمدی گفت:

  به نظرم همین که مبحث به این مهمی و سختی رو رایگان دارین آموزش میدین خودش دلیل محکمی برای تشکر و قدردانی از شماست.

 32. راضیه کریمی گفت:

  عالی من سالهاست که دنبالش بودم ممنون

دیدگاهتان را بنویسید