آموزش خیاطی

ایده‌ هایتان را با انجام این کارها به لباس تبدیل کنید

ایده لباس

چگونه ایده های لباس خود را بدوزیم؟

ایده دوخت لباس به نظر می رسد راهی آسان و موثر برای صرفه جویی در پول و هزینه ها است. مشکل این است که، هنگامی که شما در حقیقت برای دوختن و یا ترمیم لباس خود می نشینید تا کار را شروع کنید و آنچه در فکرتان بوده را انجام بدهید، انجام آن بسیار سخت تر از آن چیزی است که شما در ابتدا در مورد آن فکر می کردید .

اگر تا به حال سعی کرده اید مقدار زیادی از وقت خود را صرف یادگیری نحوه دوخت لباس های خود کنید، می دانید که سنجیدن چگونگی دوختن لباس ها بر حسب بودجه ای که دارید می تواند واقعا دشوار باشد. بر خلاف پروژه های خیاطی کوچک و آسان ، آموزش هایی که به شما نشان می دهد چگونه لباس های خود را بدوزید اغلب شامل پارچه، زمان و حتی پول بیشتری است. شما طبیعتا نمی خواهید از پارچه های ارزان برای چیزی که می خواهید بپوشید استفاده کنید و مطمئنا نمیتوانید کل دامن خود را از تکه های کوچک پارچه بسازید.

ایده لباس

البته که بسیاری از افرادی که در حال یادگیری چگونگی خیاطی کردن هستند این کار را انجام می دهند تا صرفا نحوه دوختن لباس ها را یاد بگیرند. در حالی که الگوهای خیاطی آزاد می تواند به شما در صرفه جویی در هزینه ها کمک کند، مطمئنا ساده نیست که یاد بگیرید چگونه لباس های خود را با هزینه کم بدوزید و در عین حال نشان ندهد که ارزان است.

ایده لباس

چگونه می توانیم ایده های لباس های خود را بدوزیم؟

این لیست که شامل 9 نکته هوشمندانه برای چگونگی دوخت لباس های خود بر اساس بودجه و ایده می شود را دنبال کنید.

  1. هنگامی که شما یاد می گیرید لباس های خود را بدوزید، مطمئن شوید که قطعات پایه و خنثی را که می توانید بار ها و بار ها دوباره بپوشید، دوخته اید. شما یک دامن بنفش را شاید بتوانید یک بار در سال بپوشید، اما الگوهای دامن های آزاد و ساده مانند دامن های مشکی را می توانید تقریبا هر زمانی که می خواهید پوشید.

 

  1. بسیاری از الگوها و آموزش های خیاطی رایگان که به شما نشان می دهد چگونه لباس های خود را بدوزید بر روی بازسازی کامل یک قطعه تمرکز می کنند. به جای بازیافت، تغییر مجدد (یا ساده سازی مجدد) را هنگامی که تصمیم می گیرید که چگونه لباس های خود را بدوزید،در نظر بگیرید.

 

  1. گران ترین بخش در مورد دوخت لباس های تان چیست؟ پارچه! با یادگیری نحوه دوخت یک لباس با رویه بالش یا آنچه شما می توانید با پارچه های پرنعمت بدوزید ،می توانید در هزینه های تان صرفه جویی کنید.

 

  1. دوخت لباس از روی ایده‌ های خود به معنی خرید الگوهای جدید نیست. یاد بگیرید چگونه از قطعاتی استفاده کنید که برای ساخت الگوی شما مناسب است.

 

  1. به دنبال دوختن لباس برای بچه ها هستید؟ با ایده های جدید لباس های قدیمی را به الگوی لباس بچه جدید تبدیل کنید.

 

  1. آموزش هایی را دنبال کنید که به شما نشان می دهد چگونه لباس های خود را اغلب از نجات قطعات قدیمی بدوزید. یاد بگیرید چگونه اندازه الگوها و قطعات فعلی تان را برای اندازه فعلی خود تغییر بدهید .

 

  1. ما باید این نکته را ذکر کنیم! هنگام یادگیری نحوه دوختن لباس ها، الگوهای لباس را خریداری نکنید، از الگوهای خیاطی رایگان استفاده کنید!

 

  1. یادگیری نحوه دوخت لباس های خود بسیار آسان تر خواهد بود اگر شما شخص دیگری را در حین انجام همان کار تماشا کنید. برخی الگوهای خیاطی رایگان که همراه با فیلم است را دنبال کنید. فیلم های بسیاری در مورد نحوه دوخت لباس وجود دارد که یک شروع عالی برای مبتدیانی است که به دنبال راهنمایی در مورد نحوه تهیه یک کمد پر از لباس هایی که خودشان دوخته اند می باشد. اگر شما به دنبال یادگیری نحوه ی دوخت لباس هستید، هرکدام از این آموزش های ساختارمند را از سوی متخصصان تجربه کنید.

 

  1. شما احتمالا تیشرت های قدیمی بسیاری در اطراف خود دارید. یاد بگیرید چگونه لباسهای خود را از لباس های قدیمی بدوزید و شما به ندرت برای دوختن یک لباس مخصوص با استفاده از این الگوهای لباس های آزاد زمان صرف می کنید.

 

 

امتیاز دهید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید