استایل و تیپ

رنگ ها و تاثیر آنها بر حال شما

رنگ سفید

چگونه رنگ ها بر حال ما تاثیر میگذارند؟

رنگهایی که انتخاب میکنیم و خودمان را با آنها محاصره میکنیم بیش از آنچه فکر میکنیم بر ما تأثیر میگذارند. آنها معنای فراتر از دید بصری ساده دارند. بعضی از مطالعات حتی نشان می دهد که ما رنگ ها را بیشتر آنکه ببینیم حس میکنیم.
احتمالا می دانید که طراحان داخلی از رنگ برای ایجاد خلق و خوهای متفاوت در اتاق های مختلف استفاده می کنند – الهام بخشیدن، انرژی دادن یا آرامش دادن. چرا شما این مفهوم را برای لباسهایتان اعمال نکنید؟
در اینجا رنگ ها و تاثیر آنها را بر حال شما بررسی میکنیم.

قرمز
میخواهید توجه کسی را جلب کنید؟ قرمز رنگ شماست! رنگ قرمز قدرتمند توجه هه را به پوشنده خود جلب میکند. قرمز به شدت با موارد عاشقانه و اشتیاق مرتبط است، و آن را به رنگ قرار ملاقات های شبانه میشناسند. اما مراقب باشید – گفته شده است که قرمز اشتها را تحریک می کند و باعث می شود که ما غذای ناخواسته بیشتری بخوریم، بنابراین اگر سعی می کنید سالم تر غذا بخورید، احتیاط کنید!

نارنجی
مانند قرمز، نارنجی هم توجه و انرژی را جلب میکند، اما بر خلاف شدت قرمز، کمی تسکین دهنده است. ست کردن رنگ نارنجی شاید کمی مشکل باشد و از لحاظ آمدن به تونالیته رنگ پوست شما نیز مهم است اما حتما این رنگ را امتحان کنید چرا که انرژی بسیار زیادی به حال شما میبخشد.

زرد

سایه های آفتابی زرد چیز خوبی است که شما را در روزی بد سرزده کند. زرد نیز با هوش و الهام همراه است، بنابراین در روز امتحان خود چیزی زرد پبپوشید چرا که می تواند به شما کمک کند تا پاسخ های بیشتری را بیابید :))

سبز
سایه های سبز، آرام و آرامش بخش هستند و همچنین ما را با طبیعت و خارج از منزل مرتبط میسازد. به همین دلیل سبز همیشه ما را یائ بهار می اندازد. سبز همچنین طراوت و انشاط را در افرادی که به آن نگاه می کنند، بیدار میکند. اگر در آخر هفته احساس خستگی می کنید، حتما سبز را به لباس های خود اضافه کنید،  مطمئنا احساس آرامش بیشتریخواهید داشت.

آبی
آبی رنگی است که می تواند هم صلح آمیز و آرام و هم سرد باشد. اگر واقعا احساس تنهایی میکنید، رنگ آبی میتواند به شما کمک کند احساس آرامش بیشتری کنید. اگر شما غمگین هستید،رنگ آبی ناخودآگاه شما را خوشحال می کند. مطالعات همچنین نشان می دهد که آبی می تواند شما را خلاق تر نشان دهد، بنابراین اگر می خواهید برای پروژه هنری خود نبوغ و خلاقیت بیشتری داشته باشید، ممکن است آبی بتواند کمک کند.

بنفش

 بنفش با خلاقیت و لوکس بودن همراه است. مثل قرمز، بنفش یک رنگ بسیار تحریک کننده است که وقتی آن را می بینیدمی تواند سطح انرژی شما را افزایش دهد. این نیز یک رنگ است که گاهی اوقات با معنویت و شهود همراه است، بنابراین اگر تصمیم به ساخت مشکل دارید، بنفش بپوشید و ببینید چه چیزی به شما می آید.

صورتی

البته همه ما می دانیم رنگ صورتی به عنوان  مورد علاقه دخترها شناخته میشود، اما با عاشقانه و شادی نیز همراه است. صورتی بسیار آرام است، بنابراین اگر شما نیاز به تن انرژی داشته باشید، آن را نپوشید. به دلیل ارتباط عاشقانه، صورتی انتخاب خوبی برای قرار است. البته، اگر شخصا از صورتی متنفر باشید، پس برای شما کار نخواهد کرد.

سفید
سفی همیشه نماد صلح، بی گناهی، پاکیزگی و سادگیست. هر رنگی که با آن ست میکنید را زنده میکند و به آن روح میبخشد.
رنگ سفید

امتیاز دهید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید