مقاله

14 ایده عالی برای زیبایی بیشتر

زیبایی بیشتر

14 ایده عالی برای زیبایی بیشتر

خانم ها همیشه به دنبال این هستند که زیبا تر دیده شوند و تا جایی که امکان دارد از پیری جلوگیری کنند و جوا ن بمانند. خیلی ها فکر می کنند برای جوان ماندن و زیبا شدن نیاز به هزینه های بالاست. در صورتی که شما در خانه و با رعایت برخی نکات می توانید زیبا باشید و پوستی سالم داشته باشید. چند ترفند به شما آموزش داده خواهد شد که به زیبایی پوست و موهای شما کم می کند. همه انسانها سزاوار زیبا بود هستند.

روشن کردن نواحی تیره پوست

ب مرور زمان ونواحی زیر بغل و نواحی حساس و روی زانو و آرنج تیره می شوند . نیاز نیست  ای نواحی را بپوشانید یا از کرم های گران قیمت استفاده کنید. شما می توانید به راحتی فقط با استفاده از سیب زمینی این کار را انجام دهید. سیب زمینی را رنده کنید و برروی این مناطق قرار دهید این کار را چند بار در هفته لنجام دهید .خواهید دید که بعد از گذشت مدتی رنگ پوست شما روشن تر خواهد شد. فقط کافی است کمی حوصله کنید.

زیبایی بیشتر

تمییز کردن وسایل آرایشی

برس های آرایشی بعد از گذشت مدتی که از آنها استفاده کردید از بین می روند. به دلیل برخورد مداوم با پوست و مواد آرایشی محل تجمع میکروب ها می شوند و باعث خراب شدن پوستتان می شود. همیشه بعد از استفاده از برسهای آرایشی آنها را تمیز کنید. دستکش سیلیکونی آشپز خانه را بردارید و برس را بر روی آن بکشید تا تمام پودر ها از روی آن پاک شود. هرچد وقت یکبار برای تمیز شدن کامل برسهای آرایشی آنها را برای دقایقی در داخل لیوانی پر از نوشانه بگذارید.

 

زیبایی بیشتر

استفاده از ماسک های مختلف

برای رفع مشکلات پوستی از ماسک های مختلف استفاده کنید. نیازی نیست برای رفع مشکل یک نقطه از صورت ماسک را روی تمام صورت قرار دهید. می توانید از آن ماسک برای رفع مشکل آن قسمت استفاده کنید.

 

زیبایی بیشتر

 اسکراب قهوه و شکر برای مبارزه با سلولیت

مخلوطی از قهوه و شکر و روغن نارگیل درست کنید. این مخلوط لایه بردار خوبی است و باعث باز شدن منافذ پوست می شود. این مخلوط را بر روی پوست خود ماساژ دهید و ببه مدت 15 دقیقه قرار بگزارید بماند. زبری شکر  و قهوه موجب لایه برداری خفیف می شود و روغن نارگیل از خشک شدن پوست جلوگیری می کند و پوستتان را نرم می کند. برای نتیجه گرفتن این کار را چند بار در هفته تکرار کنید.

 

زیبایی بیشتر

رفع پوسته پوسته شدن لب

اگر لبهایتان پوسته پوسته می شود یک مسواک بردارید و بر روی لبهایتان به آرامی بکشید. می بینید پوسته ها جدا می شود. روی لبهایتان را با روغن نارگیل یا روغن زیتون چرب کنید.

 

زیبایی بیشتر

استفاده از گوش پاک کن به جای برس سایه

بری استفاده از سایه به جای استفاده از برس سایه از گوش پاک کن استفاده کنید تا یک بار مصرف باشد. برس سایه به مرور زمان محل تجمع میکروبها می شود که می تواند چشم های شما را آلوده کند.

زیبایی بیشتر

پاک کردن آرایش قبل خواب

با آرایش هرگز نخوابید. قرار گرفتن آرایش به مدت طولانی بر روی پوست به آن آسب می رساند.دستمال پاک کنده آایشی را در دسترس خود نگه دارید تا قبل خواب حتما آرایش صورتتان را پاک کنید. پاک کردن آرایش باعث می شود در طول شب پوستتان نفس بکشد.

 

زیبایی بیشتر

کرم دور چشم

استفاده از کرم دور چشم برای جلوگیری از چروک دور چشم و رفع تیرگی دور چشم بسیا ر موثر است. نکته ای که درباره این کرم باید بدانید این است که حتما آن را در یخچال نگهداری کنید.

 

زیبایی بیشتر

 اسپری چای سبز

اگر پوست خشکی دارید می توانید از چای سبز کمک بگیرید. چای سبز را در داخل یک ظرف اسپری بریزید و آن را به پوست خود اسپری کنید.

 

زیبایی بیشتر

استفاده از دو بالشت برای خواب

اگر وقتی از خواب بیدار می شوید چشمهایتان پف می کند باید موقع خواب از دو بالشت استفاده کنید. بالاتر قرار گرفتن سر کمک می کند مایعات در سر تجمع نکنند.

 

زیبایی بیشتر

از بین بردن زگیل

اگر بر روی پوستتان زگیل دارید از سرکه سیب استفاده کنید. قبل از خواب روی زگیل را سرکه سیب بمالید و روی آن را بپوشانید. صبح محل زگیل را بشویید. چند شب این کار را تکرار کنید.

 

زیبایی بیشتر

سفید کردن فوری دندان

برای سفید کردن دندان لازم نیست از خمیر دندان های گران قیمت استفاده کنید. شما به راحتی ب این ترفند می توانید دندان هایتان ر ا سفید کنید. مقداری جوش شیرین و آبلیمو را با هم مخلوط کنید و با مسواک به دنانهایتان بزنید. این ترکیب به سرعت دندانهایتان را سفید می کند.

 

زیبایی بیشتر

نرم کننده پا

برای نرم شدن پوست پاهایتان قبل از خواب این کار را انجام دهید. کمی وازلین بر روی پاهایتان بمالید و جوراب بپوشید. قبل از خواب این کار را انجام دهید و بگذارید تا صبح بماند. این کار باعث نرم شدن پوست پاهایتان می شود.

زیبایی بیشتر

برجسته کردن لب

برا ی برجسته کردن لبهایتان نیاز نیست جراحی کنید یا هزینه های بالایی بپردازید. می توانید از قرص نعنا استفاده کنید. قرص نعنا را پودر کرده با روغن آغشته کنی. خمیر یجاد شده را بر روی لب بمالید. اینکار باعث خوشبو شدن و برجستگی لبهایتان می شود.

 

زیبایی بیشتر

 

اگر میخواهید اموزش خیاطی را به صورت حرفه ای دنبال کنید این لینک را ببینید
اگر میخواهید الگو خیاطی را ببینید این لینک رو ببینید
اگر میخواهید سفارش دوخت لباس دهید این لینک را ببینیدF
اگر میخواهید اخرین اخبار لباس و مد روز را ببینید این لینک را ببینید

 

 

امتیاز دهید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید