استایل و تیپ

9 ترفند برای کم کردن سایز،با لباس مناسب دو سایز لاغر تر دیده شوید

کم کردن سایز با 9ترفند، دو سایز لاغر تر دیده شوید

کم کردن سایز با 9ترفند، دو سایز لاغر تر دیده شوید

لاغری و داشتن وزن و اندام مناسب امروزه ذهن افراد را به خود مشغول کرده است. مطمئنا موثر ترین راه برای کم کردن سایز وخلاص شدن از اضافه وزن، ورزش و تغذیه مناسب می باشد. اگر هر روز به طور مداوم ورزش کنید و ژریم غذایی مناسب را رعایت کنید حتما به سایز مورد نظر خود خواهید رسید. اما کم کردن سایز با این روش زمان بر است. گاهی نیاز دارید برای حضور در مراسمی به سرعت تغییر سایز داشته باشید، در این صورت می توانید از خطای دید استفاده کنید.در اینجا نکاتی برای شما گفته می شود که با استفاده از آنها می توانید در نگاه دیگران دو سایز لاغر تر دیده شوید. یکی از اصول خیاطی تشخیص فرم بدن فردقبل از طراحی لباس و کشیدن  الگو  برای فرد است.

1- یقه مدل هفت

مدل یقه بسیار مهم است از یقه گرد استفاده نکنید. یقه گرد بالا تنه شما را پهن تر نشان می دهد در صورتی که یقه هفت به دلیل ارتفاع بیشتر بالا تنه بلند تری برای شما ایجاد می کند و تمرکز بر

روی شکم و ران ها را کم می کند. ارتفاق یقه بلند تر باشد بهتر است.

 

پیراهن یقه هفت

2-کفش پاشنه بلند

پوشیدن کفش پلشنه بلند می تواند شما را قد بلند تر نشان دهد و در این صورت اضافه وزن شما کمتر به چشم خواهد آمد. نوع پاشنه کفش هم مهم است، پاشنه باریک مناسب تر از پاشنه پهن است. قسمت جلو کفش در قسمت انگشتان نیز باید باریک باشد و مربعی شکل و پهن نباشد. زمانی که از شلواراستفاده می کنید، می توانید کفش هایی با رنگ تیره بپوشید. اما اگر  شلوار نمی پوشید و می خواهید دامن یا پیراهنی بپوشید که پاهای شما مشخص است، از کفش هایی با رنگ روشن (هم رنگ پا) استفاده کنید تا پا های شما را بلند تر و کشیده تر نشان دهد.

کفش پاشنه بلند

3- زیور آلات

از گردنبند بلند استفاده کنید تا بالا تنه را بلند تر نشان دهد. گردنبند توجه را به سمت خود جلب می کند و چاقی شکم و ران کمتر دیده می شود. با استفاده از دستبند با نشان دادن مچ دست چاقی بازوی خود را بپو شانید. از دستبند و گردنبند پر زرق و برق استفاده کنید تا بیشتر جلب توجه کند.

زیور-آلات

4- شلوار جین

از شلوار جین بلند و ساده با رنگ تیره استفاده کنید. پوشیدن شلوار جین به همراه کت و یا ژاکت مناسب گزینه خوبی است. توجه داشته باشید شلوار شما طرح و نقش و برشی نداشته باشد و کاملا ساده باشد.

شلوار جین

5-رنگ لباس

سعی کنید از رنگ مشکی و یا رنگ های تیره استفاده کنید رنگ مشکی تر لاغر تر نشان دادن سایز شما بسیار مناسی است.اگر از پوشیدن لباس های مشکی خسته شده اید از لباسهایی استفاده کنید که در قسمت هایی که بدن شما چاق تر است از رنگ تیره استفاده شده باشد. مثلا قسمت رانهای شما چاق است از دامن یا شلوار مشکی به همراه بلوز با رنگ روشن تر استفاده کنید.

لباس مشکی

6- کمربند

استفاده از کمربند بر روی پیراهن می تواند کمر شما را باریک تر نشان دهد.

استفاده از کمربند در لباس

7- مدل لباس

برای کم کردن سایز با لباس پوشیدن به نکات زیر توجه کنید.

  • از لباسهای یک رنگ استفاده کنید. از چند رنگ در استایل و پوشش خود استفاده نکنید.سعی کنید دامن و بلوز یا شلوار و بلوز شما یک رنگ باشد.
  • از پارچه های گلدار استفاده نکنید.
  • از پارچه هایی که راه راه عمودی دارد استفاده کنید. شما را کشیده تر نشان می دهد.
  • از پیراهن راسته و کمی بلند استفاده کنید تا قسمت ران ها و پاهای شما را بپوشاند.
  • لباس شما گشاد و یا تنگ نباشد. در قسمت کمر باریک تر باشد.
  • از لباس های پیلی دار استفاده نکنید. از دامن های نیم کلوش تا میانه ساق پا استفاده کنید.
  • از پارچه های کار شده و براق استفاده نکنید.

پیراهن با پارچه راه راه

کم کردن سایز با لباس مناسب

8- گن

از گن در زیر لباس استفاده کنید تا پهلو ها و ران های شما کمی جمع تر شود و نا همواری ها صاف شود.

گن

9- مدل مو

 

موهای خود را به صورت دم اسبی ببندید و با کشیدن موها صورت خود را کشیده تر نشان دهید.

مدل مو دم اسبی

مطالب مرتبط

[flm_button link_address=”https://honarane.com/12207-2″ icon_placement=”Left” button_text=”کیف مناسب با فرم اندام من کدام است” button_size=”XS” button_color=”Blue” button_style_3d=”D3″ rounded_corners=”3″]

[flm_button link_address=”https://honarane.com/ترفند-بستن-چمدان” icon_placement=”Left” button_text=”۵ ترفند کاربردی برای بستن چمدانی مرتب” button_size=”XS” button_color=”Blue” button_style_3d=”D3″ rounded_corners=”3″]

امتیاز دهید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید