تعمیر سردوز های معروف و پرطرفدار بازار و البته دردسرساز!

هنرانه
27 اسفند, 1398
25 دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

تعمیر سردوز معروف و پرطرفدار بازار

تعمیر سروز یکی ازمواردی است که هر خیاطی به آن حداقل احتیاج داشته است. سردوز ها همیشه باعث میشوند تا کار و نتیجه خیاطی و دوخت لباس ما بسیار تمیز و حرفه ای باشد. اما خدا نکند برای آنها مشکل پیش بیاید. حتی کوچکترین مشکلی که برای سردوز پیش بیاید آدم را از ادامه کار پشیمان میکند. چرا که اغلب به هر دری میزنیم و هر روشی که بلدیم را امتحان میکنیم تا سردوزمان درست کار کند ولی به نتیجه نمیرسیم.

حالا ما اینجاییم تا با استفاده از روشهای عالی و راهکارهای متناسب با هر سردوز که توسط افراد باتجربه ارائه شده، کار شما را  در رابطه با سردوز سه نخ پروانه ای به بهترین نحو ممکن راه بیاندازیم.

چرخ سردوز پروانه ای يا باترفلاي مناسب ریشه بندی و سردوزی در حد مصارف خانگی می باشد که ساخت کشور چین است. در اين نمونه سردوزها فقط اگر نخ کردن آنرا که فیلم آموزشی آن در اینجا موجود است، فرا بگیرید، در حد قیمتش چرخهای  کار راه اندازی می باشند.

آنتن اين چرخ سردوز براي نصب نياز به يك تخته يا ميز دارد. اما ديگر لرزش نداشته و كمتر موجب پارگي نخ مي شود. علت قيمت مناسيتر اين چرخ سردوز نسبت به سردوز دراگون نيز همين موضوع است.

تعمیر سردوز پروانه ای سه نخ ( سردوز سبز رنگ)

در این قسمت فعلا به معرفی و کار با این سردوز پرحاشیه میپردازیم. اگر نخ های این سردوز به هم بخورد ،کار با این سردوز سخت میشود. پس بهتر است اول یک جای مناسب برای این سردوز در نظر بگیریرد تا نخ های آن با جابجایی تکان نخورد و تنظیمات آن به هم نریزد.

آموزش نخ کردن سردوز پروانه ای

اول از همه به پرکاربرد ترین آموزش یعنی آموزش نخ کردن سردوز پروانه ای میپردازیم. برای این کار طبق فیلم زیر و مرحله به مرحله عمل کنید.

همانطور که مشاهده کردید یکی از اجزای مهم تعمیر سردوز برای خانم ها را میتوان آموزش نخ کردن سردوز پروانه ای دانست.
حالا به کمک ویدئو زیر از زاویه دیگر به انجام این کار میپردازیم:

 شیوه ای دیگر برای نخ کردن سردوز سه نخ 

روش تعویض و تنظیم تیغ سردوز سه نخ پروانه

یکی دیگر از مواردی که ممکن است در کار شما خللی ایجاد کند تیغ سردوز است. شما با فیلم زیر یاد میگیرید که چطور باید تیغ سردوز را تنظیم کنید و یا تعویض کنید.

 

دستور نصب پایه سردوز پروانه ۳ نخ

حال اگر در قسمت پایه سردوز مشکلی داشتید میتوانید به راحتی و با کمک ویدئوی زیر این کار را انجام دهید. در فیلم زیر به آموزش نصب پایه سردوز پرداخته شده است.

 

 

تعویض سوزن چرخ سردوز سه نخ

در چرخ خیاطی هم یکی از کارهای مهم تعویض سوزن است. این کار برای سردوز سه نخ پروانه ای نیز کاربرد دارد و اگر احتیاج به تعویض سوزن داشتید میتوانید این کار را با کمک ویدئوی زیر انجام دهید.

اکنون با این روشهایی که گفته شد میتوانید به راحتی و بدون نیاز به تعمیرکار، تغییرات لازم را در سردوز خود ایجاد کنید.

امتیاز دهید

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۶۷ رای

25 دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.