به هنرانه خوش آمدید ...

طراحی سایت

طراحی سایت با به روزترین تکنولوژی طراحی و سبکی نوین در طراحی سایت

یک شبه راه صد ساله را طی کنید !

از قدیم گفتن که نمیشه یک شبه راه صد ساله راه طی کرد 

اما ما به شما نشان خواهیم دادم که با طراحی یک سایت ویژه، یک شبه راه هزار ساله را طی خواهید کرد !

ما میدانیم که شما با چه نوع سایت نیاز خواهید داشت

متخصصین ما با تحلیل و بررسی دقیق پیج شما با ارائه یک برنامه زمانی دقیق و پلن های مختلف بهترین نو تبلیغات را به شما ارئه خواهند داد.

تعرفه طراحی سایت

لیست تعرفه طراحی سایت ، برا اساس نیاز و سلیقه شما

تبلیغات استوری اینستاگرام

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام

مشاوره رایگان طراحی سایت

متخصصین ما آماده ارائه مشاور رایگان طراحی سایت برای شما عزیزان میباشند

انواع روش  های افزایش فالوور اینستاگرام

اینستاگرام به عنوان پر مخاطب ترین رسانه اجتمای در ایران همواره یکی از بهترین بستر های بازاریابی دیجیتال بوده است ، از این رو بازاریابان دیجیتال همواره به دنبال این بوده اند که بهترین روش افزایش فالوور اینساگرام چیست ؟
در ادامه به بررسی انواع روش های افزایش فالوور اینستاگرام میپردازیم.

1- خرید فالوور

خرید فالوور یکی از مرسوم ترین روش های افزایش فالوور میباشد که بسیاری از کاربران اینستاگرام ازش استفاده میکنند ، در حال حاضر فروشندگان فالوور با عنوان های مختلف فالوور میفروشند ،عنوان های مختلفی مانند خرید فالوور فیک ایرانی ، خرید فالوور فیک خارجی ، خرید فالوور واقعی ایرانی ، خرید فالوور واقعی خارجی ، خرید لایک ایرانی ، خرید لایک خارجی و … فعالیت میکنند ، تمام این عنوان ها به نحوی برای ترغیب کاربر برای خرید فالوور میباشند و در اصب تمام این عنوان ها یک کار را انجام میدهند و اکثر آن ها فقط فالوور فیک را میفروشند که به شدت ریزش دارند و بعد از مدتی فالوور هایی که خریدین از پیج شما ریزش خواهند کرد و عملا پولی که خرج کرده اید به هدر خواهد رفت.

2- تبادل تبلیغات

تبادل تبلیغات روش دیگری برای افزایش فالوور اینستاگرام میباشد ، در این روش شما با پیج های هم سطح خود ( هم سطح از لحاظ فالوور ، لایک و .. ) تبادل تبلیغات میکنید و بدون دریافت هزینه یا پرداخت هزینه تبلیغات خودتون رو انجام میدین و باعث خواهد شد تا هر دو پیج مقداری به فالوور های خودشان اضافه کنند و یه جورای فالورراشون رو هم قرض میدهند ، این روش نیز یکی از پر استفاده ترین روش های افزایش فالوور میباشد که خیلی  از پیج های فعلی مروف از آن استفاده کرده اند ، اگر شما در حال حاضر یک پیج با فاوور بالای 10 هزار نفر دارین پیشنهاد میکنم که این روش میتونه تعدادی محدودی را به فالوور های شما اضافه کند ولی شرط آن این است که با پیج های مختلف مذاکره کرده و ببینید که کدام از آن ها قبول خواهند کرد که با شما تبادل تبلغات را انجام دهند.
 

3- تبلیغات اسپانسری اینستاگرام

تبلیغات اسپانسری اینستاگرام نیز یکی دیگر از روش های افزایش فالوور می‌باشد که اخیرا بسیار مد شده و بسیاری از پسج های اینستاگرامی و خصوصا اینفلوئنسر های مطرح آن را انجام میدهند ، این تبلیغات نیز بسیار تبلیغات موثری میباشد که منجر به افزایش فالوور نسبتا بالایی برای پیج شما میشود ، این نوع تبلیغات کنار مزایایی که دارد ، معایبی مانند هزینه اسپانسری بسیار بالا را نیز دارد ، شما میتوانید با همان هزینه ای که برای تبلیغات اسپانسرینگ اینستاگرام میکنید ،  اگر به خوبی تبلیغات را در پیج های مختلف انجام دهید دو برابر تبلیغات اسپانسری فالوور جذب کنید.
تبلیغات ایسپانسرینگ به این نحو میباشد که شما با پرداخت هزینه ای وارد یک مسابقه که صاحب پیج اینستاگرامی برگزار میکند میشوید و معمولا صاحب آن پیج با وعده جوایز های مختلف تشویق به فالور کردن فالووینگ هایش میکند که یکی از فالووینگ های آن شما میباشید.

4 – تبلیغات هدفمند اینستاگرام

در این نوع تبلیغات اینستاگرام مشاورین ما به شما به صورت رایگان مشاوره خواهند داد که بر اساس نوع پیج شما و کسب کارتان بهتر است که در کدام پیج های اینستاگرامی تبلیغ کنید و با طراحی کمپین های جداب و متنوع پیج شما را در پیج های مختلف و پرطرفدار تبلیغ میکنند که ا توجه به اینکه ما این تبلیغات را به صورت هدفمند برای شما انجام میدهیم و در کنار اینکه برای شما پیج های مختص به خودتان را پیدا میکنیم ، برای شما عزیزان تولید محتوا برایت بلیغات را نیز انجام میدهیم.
ما در این روش سه نوع تبلیغات اعم از تبلیغات استوری اینستاگرام ، تبلیغات پست ثابت اینستاگرام که بر اساس بازدید و یا میزان ساعت تبلیغ میباشد را پیشنهاد میدهیم.

سبد خرید
حساب کاربری

خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Duplicate entry '0' for key 'PRIMARY']