استایل و تیپ

16 مدل لباسی که باعث میشود لاغر به نظر برسید

لاغر و خوش اندام دیده شوید با استفاده از این 16مدل لباس

لباس برای خانم های چاق: هیچ حكم سفت وسختی در مورد لباس پوشیدن وجود ندارد. اینکه در نهایت چقدر لباس شما هوشمندانه و زیبا به نظر می رسد، بستگی به این دارد که این استایل چقدر به شما اعتماد به نفس میدهد و با توجه به مراسم، سن، نسبت و بطور کلی شرایط خاص شما می اید یا خیر. دستورالعملهای خاصی در مورد لباس ، طراحان و متخصصان سبک و استایل وجود دارد که به شما کمک می کند تا بی نظیر و شیک به نظر برسید و زیبایی های بدن شما به چشم بیاید.

ترند لباس برای خانم های چاق:

در اینجا چند گزینه مناسب برای لباسهای مناسب برای خانمهای چاق وجود دارد که باعث زیبایی ظاهری و رخوش پوش شدن آنها می شود.

1- شلوار لوله تفنگی یا سیگارتی

خانمی با اندام توپر با استفاده از این شلوار میتواند کمی لاغرتر به نظر برسد. به شرطیکه شلوار رنگ تیره داشته باشد و باچاپ یا طرح‌های رنگی تزیین شده باشد. این شلوار را با یک تاپ میتوانید ست کنید و حالا تیپی ساده و زیبا دارید:)

2- شلوار از زانو به پایین گشاد

شلوار های با پاچه خایی از زانو به پاین گشاد و پهن از ترندهای محبوب این فصل است. آنها زیبا هستند ، راحت هستند و به منظور پنهان کردن ران یا ساق پای بزرگ پوشیده میشوند. شما می توانید آن را با تاپ های مختلفی ست کنید، ترجیحا تاپ فیت تن و نه خیلی گشاد میتواند گزینه مناسبی باشد تا ظاهری متناسب داشته باشید و چاقی شما به چشم نیاید.

3- ژاکت

ژاکت ها گویی سایز و اندازه شما را پنهان میکنند و از بهترین گزینه ها برای یک استایل شیک در فصل زمستان و پاییز است. همچنین علاوه بر زیبایی، راحتی را برای شما دارد.

4- لباس توری

چه کسی می گوید دختران و خانمهای تپل نمی تواند زیبا به نظر برسند؟ در لباس های توری زیبا هر خانمی جذاب تر به نظر میرسد و در عین حال ظاهری لطیف و ظریف نیز به شما میبخشد. این نوع لباس در اولین دیدار ها یا مراسم مهم میتواند شما را در یادها ماندگار کند. رنگ سیاه و سفید محبوب ترین گزینه ها برای لباس های توری است.

5-لباس های بدون سر شانه

لباس های بدون سرشانه یکی از ترندهای محبوب برای فصل بهار و تابستان هستند. آنها خنک و شیک بوده و می توانند روی شانه های بزرگ‌تر شگفت انگیز به نظر برسند. این پوشش مناسب برای استفاده از گردنبند های بزرگ میباشد. این یکی از لباس ها برای خانم های چاق است تا لاغر به نظر برسند.

در عین حال باعث می شود که کمی پوست خود را نشان دهید. این نوع تاپ بسیارشیک و جدید است و احساس راحتی به شما میدهد.

6- شلوار جین فیت پا

اگر شلوار جین فیت و مناسب با سایز خود نتوانستید پیدا کنید، پیشنهاد ما به شما دوخت شلوار لی توسط یک خیاط حرفه ای است و با استفاده از پارچه های باکیفیت جین. البته حتما باید از پارچه های تیره برای شلوار جین خود استفاده کنید تا لاغرتر به نظر برسید.

7- تیشرت‌های زیبا و با شکل متفاوت

در مورد انواع بدنه گلابی و سیب همیشه توصیه می شود که توجه خود را به شانه ها ، بازوها و نیم تنه خود جلب کنید تا به جای پیراهن های Tee مناسب مستقیم ، سراغ آنهایی بروید که دارای بریدگی هایی هستند به گونه ای که فرم بالای بدن شما جذاب و جذابیت به نظر می رسد. از بدن پایین خود جدا شده است.

8- لباس زیر

آن را دقیقاً نمی توان لباس نامید ، اما سینه بند مناسب به شما اجازه می دهد خط سینه شما به نظر برسد و محکم نباشد. لباس خواب های شکلدار در واقع لباس زیر با خط کمر بالاتر هستند که به شما اجازه می دهد خط کمر شما کوچکتر به نظر برسد و شکم شما کوچک تر به نظر برسد و کلا لاغر دیده شوید.

9- ژاکت بافت کشی با طول بلند

ژاکت های کشی شاید برای تمام تیپ های بدنی مختلف مناسب نباشد، بنابراین مطمئن شوید که به شما بیاید و بهتر است کهاز یک کمربند با آن استفاده کنید. چنین لباس هایی پهنای بدن شما را پنهان می کند و باعث می شود کوچکتر به نظر برسید. همچنین ، ژاکت هایی را انتخاب کنید که در قسمت جلویی باز باشد و دکمه ای برای بستن داشته باشد اما چندان تنگ نباشد. اگر دو طرف کت طول های نامتقارن داشته باشد بهتر و زیباتر به نظر میرسد.

10- یقه های گرد باز

در یقه های باز،استخوان های گردن و زیر گردن از بیرن یقه نمایان میشود و به عنوان حواس پرتی بزرگی برای جلب توجه عمل می کند و چاقی قسمتهای دیگر بدن به چشم نمی آید. از پوشیدن لباس هایی با یقه های قایقی خودداری کنید زیرا بیشتر بر پهنا و چاقی آن بیشتر می شود و ما می خواهیم به هر وسیله از این امر جلوگیری کنیم.

11- دامن یا پیراهن میدی

اگر ران های بزرگ تری دارید ، به جای دامن های کوتاه به دنبال دامن های میان زانو تا ساق پا بروید. این ناحیه ای است که عرض پاهای شما حداقل میباشد. این نوع دامن واقعاً به پنهان کردن ران های شما کمک می کند و توجه را به سمت مناطق نسبتاً نازک پاهای شما جلب می کند. علاوه بر لاغر تر نشان دادن اندام شما، این نوع اندازه دامن بسیار شیک و زیبا است.

12- تاپ و پیراهن های ساده برای سینه های بزرگ

اگر سینه بزرگ تری دارید و می خواهید توجه دیگران را از آن دور کنید ، تاپ های ساده تری را بپوشید که خیلی یراق و تزئینات زیادی ندارند. از شلوارهای فیت ، شلوارهای ساق بلند و چکمه استفاده کنید تا خط کمر ، باسن و پاها نسبتاً لاغر دیده شود.

13- لباس گره در جلو

لباسی که مقداری پارچه بصورت گره در جلو پیچیده است باعث می شود خط کمر شما کوچکتر به نظر برسد. این امر همچنین باعث می شود شکم شما به عنوان لایه های پارچه ای در قسمت جلویی کوچکتر به نظر برسد و به راحتی پنهان شود. این یک استراتژی خوب است به خصوص در حالی که به دنبال لباس هایی مناسب برای خانم های کمی چاق هستید. پس گره یا تاب خوردگی در قسمت جلوی لباس مانند تصویر زیر میتواند شکم شما را پنهان کنید.

14- لباس کمر امپراطوری ( چپ و راستی گره ای)

این نوع خط کمر ، برآمدگی شکم شما را پنهان می کند و باعث می شود نسبت به آنچه در واقع هستید ، ظریف تر به نظر برسید ، فقط قانون طول زانو را رعایت کنید و پیراهن های میدی بپوشید. چنین لباس هایی سینه شما را برجسته تر می کنند. گزینه مناسبی برای انواع بدن سیب و گلابی است. اینها گزینه خوبی برای پوشاندن برآمدگی شکم شما هستند.

15- پیراهن‌های ماکسی

این لباس ها طولی دارند که کمی بالاتر از مچ پا و زیر زانوها می رسند. آنها اکثراً تناسباتی دارند که انتخابی ارزشمند و مناسب برای هر نوع بدن هستند. با اضافه کردن یک کمربند می توانید کمی زیبایی در سطح کمر اضافه کنید. از طرف دیگر ، استفاده از یک گردن بند توجه را به گردن  و بالاتنه شما معطوف میکند و توجه را از خط کمر ، باسن و ران های شما برمیدارد و باعث میشود تا لاغر دیده شوید.

لباس برای خانم های چاق

16- شلوار های راه راه عمودی

اگر طرفدار لباس راه راه و پیراهن رسمی هستید ، به جای نوارهای افقی به دنبال نوارهای عمودی یا مورب باشید. نوارهای عمودی بدن شما را لاغر و قد شما را بلند تر نشان میدهد. پوشیدن نوارهای افقی باعث افزایش عرض بدن می شود. این ترفند را می توان هنگام خرید پیراهن ، تاپ ، شلوار و همچنین لباس های یک تکه استفاده کرد.

 

امتیاز دهید

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۹ رای

دیدگاهتان را بنویسید