استایل و تیپ

مدل لباس پوشیده مناسب مهمانی

استفاده از کمربند در لباس

مدل لباس پوشیده

اکثر خانمها برای مهمانی های خود به دنبال لباس پوشیده و زیبا می گردند.تصاویر زیر چند مدل لباس پوشیده زیبا برای شما نمایش می دهد که اگر خیاطی بلد باشید و یا کمی از کشیدن الگو آگاهی داشته باشید می توانید این لباس های زیبا از جدید ترین مدل های سال را برای خود بدوزید. حتی اگر الگو کشیدن بلد نیستید ، می توانید از الگو های اولیه آماده قابل دانلود وآموزش های آنلاین استفاده کنید.
اکثرافراد فکر می کنند مدل لباس های پوشیده زیبا نیستند، در صورتی که با انتخاب پارچه ای مناسب مدل یقه و دامن زیبا می توانید لباسی پوشیده و شیک متناسب با استایل خود داشته باشید. معمولا در طراحی اینگونه لباسها از مدل یقه های بسته و دامن های کلوشو یا پیله استفاده می شود. به نکات گفته شده به همراه هر تصویر دقت کنید.

 

پیراهن با پارچه راه راه

در این مدل از پارچه راه راه استفاده شده که خط های آن به صورت عمودی است و در کشیده وبلند تر نشان دادن قد فرد موثر است.

پیراهن با پارچه طرحدار

در این مدل از رنگ شاد استفاده شده . رنگ شاد صورت فرد را جوان و شاداب تر نشان می دهد.شلوغ بودن طرح پارچه و یک رنگ نبودن آن این مدل را برای افراد لاغر مناسب می کند . افراد چاق بهتر است از لباسهای تک رنگ با رنگ تیره استفاده کنند.

پیراهن ساده

یقه این لباس با وجود بسته بودن ،به خاطر برش های روی آن زیبایی خاصی به لباس داده است. در لباسهایی که طرح و پارچه ساده ای دارند می توانید از یک کمربند زیبا برای تزیین لباس استفاده کنید.

لباس پوشیده و ساده

فردی که دارای نواقص اندامی نمی باشد و اندام روی فرمی دارد می تواند از یک مدل کاملا ساده استفاده کند و با پوشیدن این لباس پوشیده بیشتر بر روی زیبایی اندام خود متمرکز باشد.بهترین فرم اندامی مدل ساعت شنی است. شما با داشتن این مدل اندام به راحتی می توانید از این مدل لباس استفاده کنید.

 

پیراهن با دامن پیلی

استفاده از دامن با پیله زیر می تواند درپر تر نشان دادن پایین تنه کمک کند.

پیراهن با کمربند و دکمه در بالا تنه

در این مدل در کنار استفاده از کمربند برای تزیین لباس از تعدادی دکمه همرنگ کمربند نیز استفاده شده است.

پیراهن با یقه انگلیسی

استفاده از یقه انگلیسی و دامن پیلی و کمربند، طراحی زیبایی ایجاد کرده است.

مطالب مرتبط

[flm_button link_address=”https://honarane.com/12207-2/” icon_placement=”Left” button_text=”فرم اندام خود را بشناسید” button_size=”XS” button_color=”Blue” button_style_3d=”D3″ rounded_corners=”3″]

[flm_button link_address=”https://honarane.com/با-این-نکات-همیشه-میدانیم-که-چه-بپوشیم” icon_placement=”Left” button_text=”با این نکات همیشه میدانیم که چه بپوشیم” button_size=”XS” button_color=”Blue” button_style_3d=”D3″ rounded_corners=”3″]

[flm_button link_address=”https://honarane.com/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%B4%D9%88%DB%8C%D9%85/” icon_placement=”Left” button_text=”چگونه طراح لباس شویم” button_size=”XS” button_color=”Blue” button_style_3d=”D3″ rounded_corners=”3″]

امتیاز دهید

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۱۲ رای

دیدگاهی در مورد “مدل لباس پوشیده مناسب مهمانی

 1. نگار گفت:

  میگم قیمت این لباس طوسی چنده کاش قیمت هم بزارین و داخل وات ساپ کانال بزارین عالی میشه

  1. admin گفت:

   سلام دوست عزیز
   این تصاویر صرفا جهت ایده و مدل هستند.

دیدگاهتان را بنویسید